Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s grafickou kartou do počítače

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli by do mého počítače šla vložit grafická karta nvidia geforce gt630 v počítači je základní deska msi G41M-P26. 4Gb ram . procesor Intel celeron 2.53Ghz. Kdyby jste potřebovali ještě nějaké ůdaje tak pište nemusí to být zrovna tato grafická karta ale chci aby byla levná a šli na ní nejnovější hry aspon na low detaily a na rozlišení 1280x1024 minimálne na 1024x768.Předem děkuji za odpověď

Vložit by tam šla, ale co si od toho slibuješ?
Ta karta je vhodná tak maximálně k tomu, aby jsi získal DVI(HDMI) výstup, pro prohlížení internetu a přehrávání videa. Na nic jiného se nehodí.
Také by bylo vhodné udat přesné označení tvého zdroje.