Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winfast DTV2000H - vytrhávání řádků

Ahoj lidičky,
mám zakoupenu nově TV kartu LEADTEK WinFast DTV2000 Hybrid,
ale mám s ní problém. Vše by fungovalo, ale v obraze jakoby "vypadávají" občas některé řádky a zárověň se část obrazu na zlomek vteřiny sekne a jakoby posune do strany. Jde o jakési poruchy, původně jsem si myslel, že to dělá některý konektor na svodu, ale po odzkoušení zapojením signálu pouze z videa jsem toto vyloučil. Vůbec nevím čím by to mohlo být a kde hledat tuto závadu. Nemáte někdo nějaký nápad nebo tip ? Nebo myslíte, že je to zralé k reklamaci ??? Díky za každou radu.
Jinak počítač by měl být pro tuto kartu dostatečně silný, signál jsem zkoušel tam pustit jak z kabelu, tak z antény a dokonce jsem tam pouštěl signál z videa (které má testovací signál) a jev byl prakticky všude stejný nezměněný právě i na testovacím (neměném) obrazovém signálu z videa. Aktuální verze ovladačů jsem tam také již instalovat zkoušel a také nic.
Prosím nesetkal jste se s tím ještě někdo ??? Já už jsem z toho na mrtvici... :-(

Díky moc.

Údajně prý by mohl být tento uvedený jev daný tím, že nejsou na PC instalovány Windows XP prof.- SP2, ale jen Win XP prof.. Myslíte, že to může být skutečně tímto ? Díky za každou zkušenost.

Zdravim, chtěl bych reagovat na to video, co jsi poslal. Jestli je to u prijmu digitalu, tak je to podle me jasne. Je to spatny prijem, ktery se u digitalu projevuje prave vypadavanim nekterych radku nebo casti radku, kterym se rika slice, a pripadne rozhozenim celeho obrazu, zkus lepsi antenu. Ale jestli je to u analogu, tak to je bud tim systemem nebo spatnou kartou...

Zdravim, inu je to při příjmu analogu, zkoušel jsem i nainstalovat nově celý systém, ale žádná změna, takže karta putuje zpátky na reklamaci, doufám, že mi jí vymění a že to pak bude OK. Jinak bych řekl, že pokud pominu tuto závada, tak v ostatním je celkem zdařilá... :-)