Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jeden notebook na cesty a jeden na doma.

Zdravím. Potřeboval bych poradit s dvěma notebooky.
První by byl na cesty, aby na tom šlo přečíst a odepsat na email, kouknout na internet atd.
Musí mít:
Dotykový monitor
Klávesnici (tablet s klávesnicí lze)
Windows
Nízkou váhu

Mohl by mít (nemusí)
3G připojení

Cena do 20 000,- bez DPH.

Druhý jen tak na prohlížení internetu, excel.
Musí mít:
HDMI
Numerickou klávesnici
Nízkou cenu

Cena do těch 7 000,- bez DPH.

Druhý notebook má na 7000,- hranici, čím méně, tím lépe, nemusí mít OS.

Díky předem.

Určitě je třeba Windows, ten druhý je pro tchána, on si jen zpracovává věci v tabulkách a čumí na aukro, co by zase koupil za blbost :)) , přeučovat na android asi radši ne.

Tento se mi zdá dostačující, i když teda nemá 3G modul. To USB je na prd. Teď bych se teda obrátil na ten druhý.

Toto by snad i ušlo. Nelze do těch 9 000,- vybrat lépe? Pořád prosím pracujte s tím, že 7000,- je maximum a 9000,- je výstřelek z důvodu několikanásobně lepšího produktu.
Díky všem za reakce.