Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na fci bitové kopie Win 7

Dobrý večer, jistě zde již někde odpověď na mou otázku je, jen to nějak nemohu najít.
Ptám se: Co vše zahrnuje bitová kopie Win 7?
Zálohuje celý obsah disku (nebo oddílu disku), nebo jen samotný systém s dosud nainstalovanými aktualizacemi a nastavením?
A nebo nic z toho, a pak to vůbec nechápu :-D

Jde o to, že bych si chtěl zazálohovat systém (ale jen systém + nainstalované aktualizace k němu) a vypálit to na DVD, a když jsem zkusil vytvořit bitovou kopii, ukázalo mi to hrůzostrašné číslo cca 1,5 TB, jenž k tomu bude potřeba. Dá se nějakým způsobem zazálohovat jen systém s aktualizacemi, bez všeho ostatního?

Bohužel mám ale jen 1 oddíl C: a tam je vše. Potřebuji to právě předělat a rozdělit a nechce se mi pak stahovat všechny aktualizace znovu. Existuje ta možnost vůbec?

Předem díky, a odpusťte jestli se ptám na věc, která se tu již 100x probírala, ale vážně to nemohu najít, nebo se v tom spíš nevyznám.

puč si druhý disk, na něj odstěhuj uživatelská data.
potom pusť kontrolu disku.
pak zmenši systémový oddíl na nějakých 64gb (nebo 100, jestli se ti nepodařilo odklidit bordel z tvého profilu)
na volném místě vytvoříš oddíl "data" a vrátíš tam obsah druhého disku.

než začneš zálohovat systém, můžeš pročistit staré aktualizace v:
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download
C:\WINDOWS\$NtUninstallKB...