Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s grafikou

Zdravím. Kúpil som si nový počítač (HP Pavilion 500-004ec E8W49EA#BCM)a mám problém asi s grafikou. Po určitej dobe mi na monitore vyskočia také maličké ružové štvorčeky. Vedel by mi niekto poradiť? Počítač mám pripojený na TV cez HDMI kábel.

- A kdyz neni pripojeny pres HDMI > TV ale pres monitor na obrazovce se ukazuji ty stejne anomalie?
1) Odinstalovat dosavadni drivery graficke karty a udelat novou instalaci
2) Proverit zda pouzite GPU neni vadne ci poskozene, muzes se skusit pripojit pres VGA jestli problem pretrvava?)