Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB 3.0 pokles rychlosti prenosu

Zdravim, mam zakupene USB 3.0 znacky Team M132 32GB. Notebook mam Lenovo Z500, ktore obsahuje usb 3.0 port. Prenos ale na tento klus je dost zvlastny. Prenosova rychlost zo zaciatku je cca 35 MB/s ale asi po sekunde a pol klesne na cca 13 MB/s. Je to skratka taky na nic USB kluc alebo moze byt chyba niekde inde? Dakujem

No cita mi cez 100 MB/s ... len ma trosku mrzi ze namiesto 20MB/s zapis je tam len 13 MB/s... to je predsa menej o 35%! a to je dosť! Hold kupoval som to podla ceny. Isll mi hlavne o microUSB port na druhej strane.