Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s otevíráním programů

Zdravím,
potřebuji poradit. Nějak jsem se překlikl, když jsem stahoval něco v torrentu a následně měly všechny ikony tvar torrentu. Tak jsem restartoval počítač a ikony se vrátily do normálu. Jenže, když kliknu na něco, tak mi to pořád hlásí: "vyberte program, ve kterém chcete soubor otevřít".
Úplně u všeho, na co kliknu.
Děkuji ta jakékoliv rady
TH.

Otevřel jsem register (pomoci klávesové zkratky Windows + R), dal jsem importovat a stále hlásí to, co jsem psal před chvílí.. Chyba bude, že to neumím otevřít jako správce? Popř., jak to otevřu jako správce, prosím ?