Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava do 10-15 000 Kč

Zdravim, poradite mi s vyberem komponentu? Pocitac by slouzil ke hrani her jako DOTA a take bych rad, aby utahl i nejake ty nove tituly, treba BF4 na vetsi detaily.
OS mam a sestavil bych si to sam, take k "bedne" bych taky potreboval mys, klavesnici a monitor.

Predem dekuji za rady.

Vyrobci/prodejci nejsou blbi a takovy vykon zdroje doporucuji kvuli tomu, ze zdroje casto maji nesmyslne silne nizkonapetove vetve a na 12V ma potom takovy 400W zdroj eurocase 200W. Pokud je to navic rozdelene do dvou vetvi, tak to nemusi utahnout ani 100W kartu.