Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazem při přehrávání videa ve WMP

Zdravím.

Když přehrávám videa s nízkým bitrate ve WMP, např, filmy od YIFYho,
tak se při rychlých scénách (pohybech) tvoří v obrazu tenké horizontální linky v kterých se obraz rozpadá.
Mám nainstalovány filtry ffdshow a haali media splitter, dá se to tam někde v nastavení vyladit ?
Ve VLC Playeru mi to totiž nedělá a ten právě používá svoje kodeky.

To, co je vidět na té ukázce bych neoznačil jako lagování. Spíše jde o nějaké "rušení" nebo chybu ve videu.

AviSynth 2.6, ffdshow 1.3, Haali Media Splitter, x264 r2245

Nic z tohohle v PC nemám. A nemám ani problém s přehráváním videí. Ono se říká, že moc psů - zajícova smrt. Není jisté, jestli WMP nesahá po jiných kodecích. Používám na všechno PotPlayer a nemám problém.