Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC - jak smlouvat o cenu?

Zdar,
tak mi skončila roční sleva na internet od UPC, bylo to za 360Kč, teď mi to osolili na 530Kč. No samozřejmě se mi tolik platit nechce, když se dá smlouvat o cenu.
Takže bych rád věděl, jak s UPC smlouvat. Je mi jasný, že musím zahrát divadlo na ukončení připojení a výpověď smlouvy. Jde mi o formu - stačí zavolat na tu jejich infolinku, napsat email, nebo pěkně prehistoricky napsat papírovej dopis? Co do toho napsat? Pokud máte někdo nějakou vzorovou formulaci, byl bych za ni vděčen (klidně do emailu, je v profilu).

Díky každýmu, kdo pomůže.

Pisemnou vypoved neni nutno podavat!

Uz jsem to resil nekolikrat, skoncila mi taky ta jejich promo nabidka. Staci rict v telefonu, ze odchazis, ze mas lepsi nabidku, pak te prepoji na jineho cloveka a s tim to uz poresis ke sve spokojenosti. Minimalne jsou schopni ti to nechat, tak jak to bylo. Nenech se odbyt.

Ja jsem je ukecal na 30MBit za 300...:-)

Původně to bylo 30 MBit, ale pak byla akce pro nové zákazníky za 290,-,Tak jsem se nasral a sdělil jim, že jsem do nich narval za ty roky asi 60000 a mám platit víc než je nějaká akce? Prý s tím nejde nic dělat, že to rozhodují v centrále, ale mají slosovací akci o ten 100MBit. Tak jsem podal výpověď a na druhý den mne vylosovali.No není to štěstí:-))))))