Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou přehrát videa na YT

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví proč mi videa na Youtube nefungujou mám jen černou obrazovku a po 10 vteřinách mi to napíše že video je dočasně nedostupné přitom ostatním ty videa fungujou předem díky za odpověd :) .

Problém se táhne nejmíň od 25.2. To spoustě uživatelů přestala stejným způsobem fungovat videa někdy dopoledne, k večeru se to najednou upravilo. Vzhledem k tomu, že se to stalo na více počítačích prakticky ve stejnou dobu, vypadá to na problém přímo u YT. Údajně měl být v tu dobu problém u GTS, ale je to jedna paní povídala... Odkaz na fórum, kde se to probíralo sem nepatří, ale Google pomůže.

Podle mě teda musí být taky chyba na YT, protože javascript pracuje, vypnutí antiviráku nepomohlo a ani promazání cookies a aktualizovaný flash mám a kodeky taky :D
Nevíte jak povolit případně Java Script ve firewallu ? NEchce se mi tam moc drpat, protože nejsem zase takový profík tak abych tam něco nepodrpal :D Tohle je asi poslední možnost která mě napadla i změna prohlížeče nepomohla