Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lsmass.exe... virus?

Dobrý den,

už dva dny mi PC často vyskakuje upozornění 'Program lsmass.exe přestal pracovat', které je doprovázené restartováním plochy (resp. exploreru) asi 2x do minuty.
Pravděpodobně to bude nějaký virus, mohli byste mi prosím poradit, jak se jej zbavit? Antivirus to nezvládl....

Předem díky!

Díky za tip, ale bohužel nastala změna... ten soubor lsmass.exe nemůžu nikde najít a teď mi neustále padá explorer, Windows hlasí chybu, že přestal pracovat průzkumník, a vždy potom, co se restartuje explorer, mi Eset napíše tohle hlášení... z9yokr237

Nějaká rada? Nemohu vůbec pracovat PC, děje se to každou minutu...
Díky!

No mně ale nejde se vůbec dostat do nastavení bootování, podle nějakého návodu jsem to zkoušel přes Změnit nastavení počítače-Obecné-Spuštění s upřesněným a tam něco s USB, ale vždycky mě to hodí zpátky do Windows, tomu opravdu nerozumím, omlouvám se:/

Fakt se omlouvám, nastavil jsem to v příkazovém řádku, ale při startu systému tam to menu jen na pár setin problikne a hned se načítají zase Windows... nestihnu udělat vůbec nic. Nevím, jestli je chyba ve mně nebo v počítači...