Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí síť - kabel

Mám doma propojené dva PC pomocí routeru. Hlavní Win7, druhý XP.
Donedávna fungovalo vše bez problémů. Teď když zapnu druhý PC, ve vteřinových intervalech se mi u ikony připojení objevuje: "připojeno...síťový kabel odpojen..., připojeno.....atd.
Zkoušel jsem jiný kabel, jiný výstup routeru, nic nepomohlo. Nevíte, co se mohlo stát?

Měl jsem stejný problém. Příčina u mě byla v tom, že se kopala internetová karta s webkamerou zapojenou do USB. V mém případě stačilo odpojit webkameru a dát ji do jiného USB portu.

Radek odstraněn reklamní odkaz (host)