Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 zabezpeceni chybová hlaška

"bylo vám odepreno opravneni k pristuppu do teto složky" se mi obevi na mem disku v root mam asi 10 složek děla to polovina z nich kdyz nekterou z tech dobrych otevru priklad filmy tak za 50 slozek nemam tak k jedne tretine pristup u fotek dokonce ke konkretnim fotkam jsem z toho zoufaly bratrovi se to nejak podarilo chtel si uchranit data pred rodici a odebral přistup na cely hdd nevím jak to vrátit zpatky poradte díky

Nic nestravis klikas vzdy ze aj pre podzlozky a vidis ze na ktorom to padlo ten urobis jeden rucne a zas vsetko. Najprv pri tom prebrat vlastnictvo. Ak to robis na systemovom disku tak niektore to odmietne ak kvoli tomu dementny windows skonci s errorom, tak zacni znova tam kde skoncil, alebo to rob len na podzlozky ktore potrebujes, ne na cely disk.

OMG pisal si dole ze to prebehlo kompletne len 400suborov to neurobilo. Tie subory su bud nepodstatne (nepotrebujes na nich priamy pristup) alebo cielenym klikanim na spravnu zlozku tych zvysnych 400 urobis naraz alebo na 2x.

BTW. mozes to skusit robit aj nabootovanim ineho Windows napr. na inom PC, tam to moze prebehnut naraz ptz nemas nic spustene z toho disku.

ne jedna se o slozky ktere maji podslozky plus nejake soubory a nepodstatne ne jsou velmi podstatne vlastne vsechno moje foto dilo za poslednich 6 let bych tak rekl priklad mam slozku akce v ni 80 podslozek z ruznych akci v ni podslozky s uprevenyma neupravenyma raw a pod a v nich treba 200 souboru jedna takova slozka je snad na hodinu casu klikat na kazdy soubor zvlast protoze kdyz tam dam zaškrtnout at to preda vlastnictvi slozce a podslozce nic to neudela jen vyskaze x erooru ze proste k nim nemam pristup a musim po jedne a z toho disku nemam nic spuštene neni tam nic nainstalovane

ano ono to tak jde ze to budu postupne delat složku po složce soubor po souboru takhle to jde ale ztravit tady zivot hledat ktere nejde a opravovat to nejde nejak hromadne vzit vlastnika celemu hdd a určit ho noveho ? nepomuže reinstal systemu ? uchova si hdd tyhle sračky o vlastnicich i po reinstalu windows