Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno čtečka čárových kodů honeywell MS9590 VoyagerGS

Dobrý den, prosím o pomoc.Dva roky používám tuto čtečku společně s pokladním programem. Přestala mi fungovat při načítání zboží při prodeji (pouze problikne kód a čtečka pípne) Přitom když načítám zboží na sklad tak normálně funguje. podle návodu mi nastavit nejde. Zkoušel jsem i do továrního nastavení a také nic. Asi špatný postup.
Nebo je potřeba nejaký ovladač? Přikládám odkaz na stránky výrobce kde jsou nějaké ovladače a manuály.
http://www.honeywellaidc.com/en-US/Pages/Product.a spx?category=hand-held-barcode-scanner&cat=HSM&pid =9590_
Nejsem z toho moc chytrej. Používáno na win XP 32bit.
Předem moc děkuji za případnou radu nebo postup co a v jakém pořadí načíst z toho manuálu.

Dobrý den,

mám čtečku MS9520. Zdejší komentáře mi pomohly pro získání čísel apod, ale nedokážu si poradit s následujícím problémem. Před čárovým kódem potřebuji vypsat "ú". Jde mi vypsat snad vše, ale tento znak ne. Po načtení předpony mi to prostě nenapíše vůbec žádnou. Podle ascii jsem našel kód 163 nebo 250. Na 250 mi to vypíše tečku,ale na 163 vůbec nic. Věděl byste někdo prosím, co s tím?

Prosím kdyžtak o návod více podrobný, jako pro blbce. Díky :-D