Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjisteni serioveho cisla ze spadlych windows

Zdravim jsem na cestach a stala se mi drobna vec. Po napadeni PC virem se mi zbourali windows, jenze probleim je ten ze licence je doma v retailove krabic i s CD a ja jsem od domova asi 150KM a nemam sanci si precist moje seriove cislo, CD mam pujcene od jednonho znameho. Zatim jsem s tim nic nedelal, a mam moznost pripojit ten disk z meho PC do jineho PC, lze nejak zjistit to seriove cislo celkem to specha, nebot potrebuji pracovat.
Dekuji

ak si dostal ten Win (XP?) ako OEM priamo k notebooku, tak vacsinou zvykne byt na veku alebo spodnej strane notebooku nalepka windows, kde ten serial nubmer najdes.

existuje aj program UBCD4WIN (www.ubcd4win.com alebo www.craftcom.net) ktory vytvori live CD a obsahuje utilitku KeyFinderPE

Will find your Windows installation key, the included version works in PE

. s nou by to bolo bezproblemove, avsak vzhladom na to, ze toto CD musis mat napred vytvorene zo svojho Win CD, tak tato moznost odpada...

ine ma nenapada...