Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus HD7770 Zlepší výkon her ?

Prosím jaký šikulák mi poradí. Chtěl bych hrát nejnovější hry typu battlefield 4 . Momentálně rozjedu na nejnižší detaily S 4gb ram. Amd athlon 64 x2 5000+ 2.6 ghz. Asus nvidia Gt440 1gb.
Když koupím AMD Radeon HD 7770 2gb ddr5 . Pojedou mi Batllefield 4 na vysoké detaily ? Nebo záleží hodně i na procesoru ?

Získáš nějakých 10 - 15% výkonu navíc vůči stávajícímu procesoru, což bude furt málo vůči současným modelům. Pokud chceš měnit procesor, tak i se základní deskou za něco novýho. Takže procesor neměň vůbec, nebo vyměň všechno.