Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stará klasika v novém kabátku - Dynablaster

Do této poradny to ani nějak nepatří, nicméně mi to nedalo. Dcera objevila na netu nějaké staré bomby (téměř do slova). Co pamatuji, jak jsme to pařili celá rodina u 486tky a jaké jsme z toho měli druhé Vánoce, když jsme si pořídili první zvukovku a ty bomby krásně bouchaly. :-)
Takže Dynablaster v novém kabátku.

...verze na Amize..

Nech toho, já jsem teď koncem roku sentimentální jak stará děvka a jakmile slyším o Amize, začnou se mi drát slzy do očí.
Když jsem na přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století přecházel z Amigy na PC, připadal jsem si jako pilot Jumbo 747, když přesedá do Montgolfiery.