Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8

Ahoj, v pátek jsem dal notebook do servisu s tím že nejde klávesnice, tam mi klávesnici opravili, ale i nahráli nějakou nechutnost od Microsoftu. Chtěl jsem si do něj dát nějakou distru Linuxu a Win7 do dualbootu. Za žádnou cenu na notebooku nejde bootovat z ničeho jiného než HDD s Win8, zkoušel jsem restartovat bios, všechno možný přenastavovat a stejně jsem ničeho nedocílil, dokonce jsem do ntb. dával HDD s Ubuntu, z toho to taky bootovat nechtělo. Je to zase na reklamaci, nebo jak by jste to řešili vy? Předem díky Martin

ale i nahráli nějakou nechutnost od Microsoftu.

Jakou?

zkoušel jsem restartovat bios,

A to jak?

všechno možný přenastavovat

Dovedu si to živě představit.
Nastavit v BIOSu bootování z CD-DVD na první místo. CD Linuxu vypálit jako bootovací CD-DVD, ne jako obyčejné, datové.

1. Windows 8
2. Restartovat není to správný slovo, spíš jsem obnovi původní nastavení.
3. Na tenhle notebook jsem před reklamací několikrát jiný OS nahrával, Ubu. 12.04 mám vypálené správně.
Jiné pořadí bootování nastavit nemohu, protože pc v BIOSU "vidí" jen HDD s tím Microsoft crapem.