Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nahrát disk z PC do Google - můj disk ?

Dobrý den. Stáhnul jsem si aplikaci Google Disk a pro zálohování mého PC potřebuji, aby se mi dostal disk C - systém - z PC do této aplikace do vytvořené složky C, ale nevím jak to udělat, aby se mi stáhl celý disk. Našel jsem stahovat ( červené tlačítko ) pouze jednotlivé složky. Prosím o radu. Nikde v návodu jsem postup nenašel. Děkuji.

Na znacnu cast tych suborov vobec nemas opravnenia pristupu k suborom, tak to tam ani nemozes nakopirovat. Zaloha Windows sa robi lokalnym image (bitova kopia). Na cloud sa uploaduju len tvoje data apod.

P.S. a to som este zabudol ze na sirenie suborov s copyrightom microsoft nemas vobec opravnenie z pravneho hladiska, t.j. by to bolo aj ilegalne.