Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - mezisoučty na každé stránce

Zdravím,
může mi někdo napovědět, jak v Excelu provést mezisoučty? V tabulce máme např. 500 položek (řádků), tak aby při tisku na každé stránce dole byl mezisoučet hodnot. Kdo zná např. report generátor Sinea, tak ví přesně, o čem mluvím.

Děkuju.

alebo ručne
pre istotu si skopíruj list s tabuľkou
1.označím tabuľku
2.menu data-zoradit (podla stĺpca ktorý chcem spočítavať)
3.menu data-medzisúčty a označ zlom strany medzi skupiny
pri tlači ti vytlačí každú skupinu samostatne na list (možeš sa pozrieť do zobrazenia pred tlačou)

Prajem šťastný nový rok