Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chýbové hlásenie Internal driver error in IDirect3DDevice9

Chcel by som Vás poprosiť o odpoveď.

Počítač mi vypíše pri používaní 3D aplikácii po polhodine chybové hlásenie
D3D Internal driver error a zasekne sa. Neskôr chybové hlásenie píše častejsie.

Mám Intel Pentium 2,4 GHZ, pameť 1028 MB, Graf.karta 6600 GT.

Preinštaloval som všetko.

Ďakujem za Vaše rady.

guugl mi poradil toto:

If the D3D device can't be opened, the DirectX library is probably damaged or not properly installed on your PC. Install DirectX 9.0c or above, and the correct driver for your video card.

skus pozriet toto: y792tk chlapik ma podobny problem ako ty a je tam aj niekolko rad a moznosti opravy

p.s. preco si zakladal novy thread:?::!::?::!::?:

Diky , tiež som našiel tuto stranku a ešte v inom fore jej radili nové ovldače G X treme pre notebook ale ja mam pevný počítač. Myslíte,že môžem reklamovať grafickú kartu ? Je v záruke. Čo zvyknú pri reklamácii žiadať ?

ja si este vzdy myslim, ze problem bude skor softveroveho charakteru.

napriek tomu mozes skusit reklamaciu, ak ti karta nebude chybat. pri reklamacii (ak je to standardna 2 rocna) mozu ziadat blocek, teda potvrdenku, ze si to kupil u nich. nic viac. ziaden povodny obal a nic podobne...

oni to zrejme otestuju v ich PC, ale podla mna to u nich pojde bez problemov. Nech je reklamacia ako posledna moznost.