BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Raději takhle...... http://www.czc.cz/34jo2j3bmajsm9lm809ugielj7/sezna m
ty radeony jeste dlouho nebudou k mání :( a ta zakladní deska proč asus ?? Je v něčem lepší ?
GB obecně má tak trošku problémy s kompatibilitou. Já bych to postavil taky jako sambilionk.
OK, co ta GTX 770 ?? v porovnání s r9 280x jsou dost vyrovnané a taky musím mít lepší chladič na cpu když nemůžu taktovat?
R9 má 384bit sběrnici,chladič stačí ten co jsem hodil.
no já myslel jestli nestačí intel chladič
Tak určitě stačí,no ale když už to budeš stavět tak je určitě lepší (odost líp chladí)ho koupit,když by sis vzpoměl později musel bys vyndavat MB.
takze kdyz to bude takhle asus deska ta i5tka + gtx 770 + ram pnb Kingston + seasonic 550W tak je vse OK ??? Jde mi o to, aby to 100% fungovalo a bylo to za ty penize to nej co jde .
Jo je to i o ceně já osobně budu kupovat tenhle ale je dražší http://www.czc.cz/seasonic-ss-550rm-550w/115467/pr odukt desku můžeš klidně třeba i tuto to je na tobě.
http://www.czc.cz/msi-h87-g43-gaming-intel-h87/134 463/produkt
no na mě xD spíš co bys zvolil ty? jo a ja furt nejsem schopnej najit v tech zdrojích rozdíl xD
Teda stou GTX kartou já osobně bych to vzal asi takhle,case podle gusta.
[http://www.czc.cz/34jo2j3bmajsm9lm809ugielj7/sezna m
Case bych vzal tuto mam jinou dražší podobnou verzi a jeto luxus cose týká zpracování i kvality.
watch
co tahle deska? http://www.czc.cz/msi-h87-g43-intel-h87/130610/pro dukt?q-c-0-f_2025175=sIntel+H87&q-category-id=9ads j8huqej12851tol4onnu97
Jaké problémy s kompatibilitou ?
Kvalitnější.
Tak určitě kvalita tý MB a na CZC už nějaký kusy těch karet byli.....