Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzanie PC

od urcitej doby mi pri niektorych hrach a programoch (napr. WoW, Goolge Earth) zamrza pocitac a vobec s s tym neviem rady...vyskusal som takmer vsetko a stale bez uspechov :(

su to asi 2-3 mesiace...no a zvlastne je na tom prave to, ze som si neni vedomy nejakej zmeny, ktoru som na PC urobil...mozno som vtedy prenastavil nejaku drobnost v BIOSe, nic ine sa mi nezda pravdepodobne...urcite som nerobil ziadne HW zmeny...