Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poradte mi s kupov NB

Zdravim chcem si kupit NB s dobrou grafikou na hry aj ked viem ze NB neje na hry ale pc mi nevyhovuje...na nete som si nasiel medzi ktorymi sa rozhodujem ale chcem sa poradit mam obmedzeny rozpocet do tych 650 € tak tu pridavam ktore som si nasiel a ci ktory by ste poradili...Asus X550CC-XO525H , HP ProBook 455 (H6P67EA), HP ProBook 450(H0V93EA#BCM) , HP ProBook 470 H6Q08ES alebo mi nieco navrhnite vy...dakujem

Já bych Hp nekupoval měl jsem ho a strašně se přehříval a mojí kamarádky i když byl o mnohem dražší taky.
Teď mám Asus X550CC za cca 12 tisíc a všechno v pohodě ještě nikdy se mi nevypnul kvůli přehřátí má hlasitý reproduktor a hlavně je docela tenký a lehký.