Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč na tablet

Hledám prohlížeč, který má solidně řešenou správu většího množství záložek (co nejvíce podobnou stavu na PC). Zkoušel jsem Firefox a předinstalovaný Chrome a ani jeden mi moc nevyhovuje, je to takové nepohodlné. Nebo tam lze narvat nějaký doplněk?

Zkušenosti mám nulové, tablet máme pár hodin a většinu doby vnučka natahovala ptáky v Angry Birds ;-) Akorát jsem ovládání vylepšil instalací klávesnice s diakritikou, https://play.google.com/store/apps/details?id=org. pocketworkstation.pckeyboard.

solidně řešenou správu většího množství záložek (co nejvíce podobnou stavu na PC)

Taky by me zajimalo, ale podle meho nic takoveho neexistuje, hledam marne uz dva roky. :-/ Jinak podle meho je na mobil, tablet nejlepsi Dolphin, ale na desktopove prohlizece to taky nema. (Na mobilni Firefox jsem nenasel ani zadny poradny doplnek.)