Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VIRUS SNAKE

čau čau, dneska jsem byl na facebooku a na seznamu.cz a viděl jsem tam něco o novém virusu s názvem snake.. a došel mi na facebooku nějaký odkaz od kamarádky a stáhlo se mi něco do pc tak jsem to okamžitě vyhodil z koše když jsem se jí zeptal proč mi to posílá řekla že to samo a že ona nic že už se jí to stalo mockrát odkaz je tady: catalog.chaosium.com_____________(oddělení:D) ___________/?avqiigk8oql=c634345614

nedelej si obavy

prej SNAKE je inteligentní virus určen pro dlouhodobé sledováni a odchytávaní dúležitých informací

z výše uvedeného vyplyne, jakmile SNAKE zjistí Tvou komunikaci na FACEBOOK-u a její obsah, protože prej je to inteligentní virus, tak se sám odinstaluje aby nezahlcoval svúj rídici server blbinami

... :puff: