Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program přestal pracovat

Dobrý den,nainstaloval jsem si hru Hitman Absolution .. Spustil jsem hru už při spuštění programu obrazovka 3xblobliknula a poté fungovala hra až do doby než jsem vybral uroven a dal hrát... To se zobrazilo načítání a zaseklo,když jsem zminimalizoval program zobrazilo se "Program přestal pracovat"

Opakoval jsem několikrát ale pořád se děje to samé...

Hláška "program přestal pracovat" je jen obecná, Ty si musíš přes Prohlížeč událostí najít detaily chyb, abys věděl jaký je přesně popis chyby a možná se i dozvíš jméno pravděpodobného pachatele. Pokud nám tohle nesdělíš, naše rada bude znít "Máš to nějak rozbitý, tak si to nějak oprav."