Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spravca zariadeni

vobec mi v nom nic neukazuje dokonca th nemam ani graficku kartu nic . ide mi ntb len na integrovanej hd graphics problem nastal po vyzvednuti ntb zo servisu neviete prosim pomoct

hp probook 4530s
windows 7
4gb ram
2 ghz

dam ovladaci panel... spravcu zariadeni... prazdne okno... cokolvek co kliknem aj zobrazit skryte polozky nic mi neukaze.... vserko bolo ok .. ntb som mal zavirovanyy plus poskodeny disk ked som ho spustil bola iba cierna plocha a mys no predtym ak som ho dal do servisu to slo ok ovladace vsetko tam bolo a teraz je to prazdne

problem nastal po vyzvednuti ntb zo servisu

Ve Správci není NIC? To ti NB vrátili bez OS (asi), takže to nebylo po vrácení ze servisu, ale po tvojí zmaštěné instalaci?

vserko bolo ok .. ntb som mal zavirovanyy plus poskodeny disk ked som ho spustil bola iba cierna plocha a mys :-D no predtym ak som ho dal do servisu to slo ok ovladace vsetko tam bolo a teraz je to prazdne

Některým lidem by měli počítače zakázat...