Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické spuštění javascriptu na stránce

Zdravim,
potřeboval bych na jedné stránce hned jak se načte spustit tenhle javascript

javascript: (function () { var jsCode = document.createElement('script'); jsCode.setAttribute('id', 'plugbot-js'); jsCode.setAttribute('src', 'http://goo.gl/eJfgnm'); document.body.appendChild(jsCode); }())

Musím to dělat přes pravý klik na stránku, revize prvku, console a až tam tohle zkopírovat, což je dost otravný. Zkoušel jsem ViolentMonkey, ale ten nejevil žádné známky života, když se stránka načetla.
Jak docílit toho, aby se to zapnulo samo:-)? Díky
Opera 20.0.1387.64

Vlastně jde o něco hodně podobnýho (trochu jinej script, ale jinak to dělá to samý)
watch
v Opeře neni ta možnost si něco hodit takhle nahoru, tak bych to chtěl tak, že když se ta stránka načte, tak se ten script provede sám aniž bych na něco klikal.