Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 0xc00007b

Dobrej mám problém. Nainstaloval sem si na notebook hry SOUTH PARK STICK OF TRUTH a NITRONIC RUSH.
při spuštění hry mi to hází následující problém : this application was unable to start correctly 0xc00007b.

Mám 64bitový windows 7 a ntb Lenovo G570
Zkoušel jsem :
reinstalovat Microsoft visual c++
nainstalovat nejnovejsi .NET frameworks
Nainstalovat nejnovejsí Direct X.
Reinstalovat hry.
překopírovat DLL soubory
spustit progtam jako Administrátor
chkdsk command na disk C:

tak isto pri otvoreni nejakej aplikacie mi pise tento error a potreboval by som stiahnut presne tie subory ako v tomto videu watch na 1 minute a 40 sekuned ale neviem kde by som si ich mohol stiahnut pretoze neviem pod akym nazvom ich mam hladat.. (cez link co je v popise to ide 1kb/s alebo vobec) dakujem za pomoc

Prošel a vyzkoušel jsi ty možnosti, které odkazuje nahoře Jan Fiala (soubory msvcr) a pod ním já (je tam 10 možných řešení toho erroru)? Nejdříve zkontrolovat stav souborů (do příkazového řádku zadat sfc /scannow).
Jestliže ti to dělá při spouštění jakékoliv aplikace, tak to je na opravu systému. Buď opravná instalace z DVD, anebo čistý reinstall.

Můžeš taky sám zadat Gouglímu k hledání to číslo chybové hlášky 0xc00007b a pátrat po možnostech. "Normálně" - bych řekl - se tahle chyba nevyskytuje. Škodnou jsi vyloučil? Zkus programy MBAM a AdwCleaner (třeba i oba).

Oprav ty odkazy na screeny - přímý link na obrázky toho serveru není povolený.

0xc00007b je za normálnych okolností známa chyba niektorých radičov zákl.dosiek v spojení s obvykle grafickou kartou nvidia,dávno vyriešená nepovinným KB hotfixom,dostupným na microsoft download centre,treba si to vyhladať a stiahnuť manuálne,neinštaluje sa cez automatic update,vyskytuje sa len na malom počte hw kombináciách a nieje doporučované ho inštalovať preventívne na každú pc zostavu

nemam ziadne virtualne mechaniky spustene .. akurat eset a MBAM mam spustene ..
teraz mi napadlo ze pred par mesiacmi som mal tento isty problem s watch dogs a tam som z priecinka DirectX prekopiroval tie dll subory do dynamickych kniznic a vtedy to pomohlo.. lenze to watch dogs som odinstalovat ..

Pochop ze ti tam moze chybat cokolvek. Bud spravne visual C++ runtime, alebo spravny net frfamework, alebo spravne DX dllky, a vsetky tieto veci sa riesia nainstalovanim spravneho balika z webu MS. Aby si vedel ktory balik je spravny tak si hladas googlom ten exe ktory tu chybu hlasi a k tomu requrements apod.
Spravne baliky su typicky aj na original instalacnom mediu s hrou, takze neviem odkial to mas ale asi to original nebude.
Antiviry vsetky odinstaluj a restart.
Nainstaluj spravny VC runtime balik (je ich 5 roznych) a spravny net framework balik (je ich 3 rozne) a nemas instalovat najnovsie ale SPRAVNE! CHapes? A preistotu nainstalit directx runtime (posledne je tusim z august 2010 na webe MS). NIKDY neni normalne kopirovat nejake dll kamsi riucne ptz taku debilitu potom budes muset robit u kazdeho programu, co si sam aj zistil, a robil by to len magor.

neviem jake instalatory ma MS na webe momentalne, toto je web installer, ja pouzivam vacsinou full installer verzie (da sa tam k nim doklikat na MS webe, ale malo by to byt jedno, za predpokladu ze nic neblokuje nejaky dementny antivir)
Este nainstal NET framework 3.5 SP2 ci tak nejak, a potom Visual C++ runtime postupne od najnovsieho po najstarsi a sleduj ze kedy zacne hra fungovat. Existuju starsie verzie tusim 2010, 2008, 2005, a 6.0

P.S. a posli do MS dakovny list za to ze vymyslel demtntnost s nazvom dll. Usetri sa tym 1MB na exe a namiesto toho musia mat ludia 20000MB v zlozke Windows aby im nahodou nieco nechybalo, velmi prinosna vec, jak vsetko od MS :-)

ten directx sa nainstaloval spravne, antivir ho nezablokoval... net framework mam 3.5 a visual c++ som nainstaloval 4 od najnovsieho po najstarsi a stale mi to vypisuje ten error.. takze ja uz neviem co mam spravit.. ale dakujem aspon za snahu