Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AGP

jeste dotaz. je jedno jakou grafarnu tam dam, podle frekvence a pameti. Protoze u nekterych pisou DDR, DDR2 a nebo DDR3. A ty frekvence se musej s necim schodovat?:?::?::?::?:

Frekvence ani typ paměti se nemusejí s ničím shodovat.
Čím vyšší frekvence ( obě ), tím lépe a čím vyšší číslo DDR,
tak platí totéž. Dej bacha taky na šířku sběrnice, opět čím vyšší,
tím lépe. Naprosto neber grafiku se 64-bit šířkou, leda tak na kancelář.