Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook 18.4" (prípadne 17.3") do 900-1000€

Ahojte,
potrebujem poradiť s výberom notebooku. Preferujem 18.4" veľkosť, ale čo som pozeral ponuku týchto notebookov, tak v súčastnosti je dosť obmedzená, takže okrajovo môžu byť tipy aj na notebooky veľkosti 17.3".

Momentálne používam už 4-5 rok Sony Vaio AW41ZF/B, 18.4" WUXGA (Full HD), C2D T9600, 2x2GB, 2x500GB, Blu ray, WLAN, BT, kamera 1.3MPix, Windows 7 Home Premium (viď napríklad tu: [http://www.lan-shop.cz/sony-vgnaw41zf-b-cez-aw41zf -b-90578). Ale je už dosť opotrebovaný a navyše mi citeľne chýba USB 3.0 pre rýchlejšie kopírovanie veľkých súborov, preto uvažujem o zmene.

Notebook neplánujem prenášať (max. z izby do izby) a bude určený skôr na multimediálnu zábavu - práca s hudbou a videami (full HD filmy a pod.). Ide mi skôr o perfektný obraz a v rámci možností aj dobrý zvuk. Hry len občas, aj to prevažne z dielne TellTale Games, čiže o hranie nejakých graficky náročnejších kúskov mi nejde (možno občas, ale na to budú stačiť aj minimálne detaily). Podpora BluRay oproti Sony Vaio taktiež byť nemusí, na prehrávanie BluRay a hry využívam Playstation, takže to mi citeľne chýbať nebude.

Uvažoval som nad kúpou ASUS K95VJ-YZ064H Intel i7-3630QM (3,4GHz) 18,4" FullHD NV GT635M 8GB 3TB DVD/RW WL BT Cam WIN8 (viď napríklad tu: https://online.asbis.sk/asus-k95vj-yz064h-intel-i7 -3630qm-3-4ghz-18-4-fullhd-nv-gt635m-8gb-3tb-dvd-r w-wl-bt-cam-win8_d182532.html).

Odporučte nejaké ďalšie kúsky, nech je z čoho vyberať.
Cena tak okolo 900€, pokiaľ bude dobrý kúsok, ktorý ma zaujme, tak som ochotný dať maximálne do 1000€.

Vopred vďaka za akúkoľvek radu!

Potkan007, popravde All-in-One mi úplne vypadli z hlavy.
Ale keď ich spomínaš, tak možno by stalo za zváženie nahradiť notebook nejakým AiO (vzhľadom na veľkosť obrazovky, o ktorú mám záujem). Nie je to zlý nápad! ;-)
V podstate ako som popísal vyššie, tak o prenášanie mi až tak nejde, čiže All-in-One by na môj účel taktiež vyhovovali.

Nejaké typy na All-in-One v tejto cenovej kategórii?