Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava k TV na Internet

Zdravím, chtěl bych poprosit jestli by mi někdo neudělal návrh levné PC k televizi okolo 5 tisíc KČ. Chtěl bych aby bylo co nejrychlejší, takže asi s SSD, stačí 120GB. Operační systém mám windows 8.1

OK,
jinak aukro je blbost. Disky jsou nejnáchylnější na poškození a okolo tisíce se dá už koupit nový (neříkám, že nějaký zázrak, ale co taky do tohole, že?)- To by z aukra musel být pod 500 a to nejspíš nebude (funkční).
Jinak bednu psal, že nepotřebuje.
Místo bedny tohle a je to asi OK.
url
Žádný rychlík to ale nebude, chtělo by to zvednout limit aspoň na 10k.

edit: odkaz upravím, nevšimnul jsem si, že je 2,5"