Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitoring Trafficu

Ahoj,
jáký mám použít program na zapisovnání aktruálního downloadu a uploadu a celkového downloadu a uplodu, potřeboval bych, aby to program zapisovat do html. Sytém je Win XP, software pokud možno free.
[mod]Oprava předmětu. (karel)[/mod]

Pokud opravdu nutně potřebuješ tuto funkci, zkus kontaktovat autora toho programu. Osobně se s ním znám, takže vím, že tento program napsal hlavně pro svoje potřeby a časem ho uvolnil jako freeware a je otevřen dalším podnětům. Pokud se s ním dohodneš, tak může tuto funkce implementovat do další verze, nebo za nějakej ten finanční bonus by to mohl udělat na zakázku - tzn. že by ses toho dočkal mnohem rychleji.

Co takhle si udelat malou linuxovou stanicku, nejaky pentium I bez grafickyho rozhrani, na nej nainstalovat MRTG + nastroje pro praci s SNMP? A tyhle informace pak ziskavat z pocitace, ktereho potrebujes, prave pres SNMP?

Ahoj,
jde mi o to, že mám navic starší počítač a ten používám jako server na Counter Strike a FTP. Chtěl bych proto udělat webovky, kde by se ukazoval kolik je právě upload a download na server, popř. kolik se od určitého okamžiku (třeba začátku roku) stáhlo. Hodily by se nějaké grafy, popř statistiky.

Diky