Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlost internetu

ahoj
je to hloupe ale jsem online hrac mam internet expres od o2 s rychlostí 4 mb
a při hrach mam vysoky ping využití síte mam jen 1% potřebuji to nejak zrychlyt dik

Zkus uvést operačí systém, hodnoty pingu, které se ti zdají být vysoké, server na který se připojuješ apod.

Ping souvisí s připojením tebe k providerovi, spojení providera s ostatními providery a připojení serveru na kterém hraješ.

Pokud při tom hraní budeš stahovat z P2P sítí a další věci, budu odezvy vysoké.
Další příčinou může být spyware