Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna jazyka na NB-Poraďte.

Dobrý den přeji. Mám takový problém. Kamarád si koupil NB Sony Vaio a Win je tam v angličtině. Jde nějak změnit jazyk na češtinu? Já mám dojem, že to nejde, ale raději se zeptám. Českou klávesnici jsem nastavil. Bohužel to koupil v Datartu. Děkuji za podněty.

To co tvůj kamarád potřebuje se jmenuje MS Windows XP Multilingual User Interface Pack, konkrétně Disc 3. Je to celkem 5 CD disků s následujícím rozdělením:

Disk 1: German, French, Japanese, Simplified Chinese and Traditional Chinese.

Disk 2: Arabic, Hebrew, Spanish, Italian, Swedish, Dutch and Brazilian Portuguese.

Disk 3: Norwegian, Danish, Finnish, Russian and Czech.

Disk 4: Polish, Hungarian, Portuguese, Turkish and Greek.

Disc 5: Bulgarian, Estonian, Croatian, Latvian, Lithuanian, Romanian, Slovak, Slovenian and Thai.