Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod formátu FLAC na audio cd

zdravím chtěl bych se zeptat mám písničky ve FLACU a potřebuju je převézt na klasické audio ale nechci to vypalovat na CD disk ale na flashku. Přehrávač mi nepřehraje flac ani wav...jestli to jde nenašel sem nic akorát v neru ale nechci vypalovat na disk.

Hlavne jezekhifi pouziva nejaky novy specialny format citujem "320kps(MP3 AAC)" a ten rozpozna, to bude asi tym formatom :-)

P.S. a mp3 fakt pocut rozdiel aj u 320kbps, ja som to pocul vyrazne napr. u madonna CD American life, prve 2 skladby, na to je mp3 nepouzitelne ani 320kbps. AAC 320kbps znie ale aj u tychto skladieb stejne jak original CD.

Pro hluchnoucí osoby, jako jsem já, tak je MP3 furt dostatečná kvalita, zvláště při poslechu v autě. Jelikož originál autorádio nemá USB (proč sakra, když je to dnes naprostej standard?), ale jen CD/DCD s podporou MP3, tak zas tak velkej ten disk není, abych na to narval kvantum bezztrátovýho kodeku.