Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Všechny zástupce změnily ikony a nejdou spustit

Dobrý den,
Z mně neznámého důvodu se mi většina spustitelných zástupců na ploše změnila na různé ikony.
Například, když chci spustit Tento Počítač, tak se mi pokusí otevřít jako fotografie, nebo jako něco, co jsem se pokoušel spustit naposledy, třeba i jako zvukový soubor, nebo podobně.
Budu rád za všechny návrhy na vyřešení tohoto problému.
Díky :-)
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

Když spustím ten registr, tak mi to hodí error, že registr nelze importovat: "Do Registru se nepodařilo úspěšně zadat všechna data. Některé klíče jsou otevřený systémem nebo jinými procesy."
A píše to i po tom, co ukončím všechny otevřené procesy.