Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nebyla detekována GK Nvidia

Zdravím!
Koupil jsem si nový počítač a chtěl sem nainstalovat ovladače ke grafické kartě. Avšak mě to píše nějakou chybu viz. obrázky.
y9zRmhX,pf0ARWi
Jv56G0H
Ovladače jsem zkoušel instalovat z přiloženého CD a z offi stránec Nvidie a ani jedno nešlo.

Počítač mám
http://www.hal3000.cz/120410-HAL3000-Assassin&039; s-Creed-4.html

Budu moc rád za každou radu!

Citam toto vlakno uz viackrat a nechapem:

Koupil jsem si nový počítač a chtěl sem nainstalovat ovladače ke grafické kartě

Odkaz, ktory si sem dal je na HAL3000 a "Předinstalovaný systém WINDOWS 8", takze by mal byt komplet aj s potrebnymi ovladacmi.

chtěl sem nainstalovat ovladače ke grafické kartě.

Preco? Povodny ovladac nefungoval? Vyrobca "odsral" instalaciu = reklamacia. Vyrobca nezapojil pridavne napajanie grafiky? "zapojení nemohu zkontrolovat protože bych musel porušit plombu na záruku" = reklamacia (povedal by som zo zvysenym hlasom).

Keby si kupoval komponenty a "samodomo" skladal a riesil problemy, tak to nejako chapem.
Ale kupil si hotovu zostavu, ktora by mala fungovat bez akychkolvek problemou. Takze im to otrep o hlavu, nech to riesia.

P.S. ked to neni problem, ze vsetko fungovalo, ale kamarat povedal ze sa to da super vylepsit a nejak to nevyslo.

aniž bych se chtěl nějak zastávat firmy 100mega (ta dělá a prodává HAL3000), tak zrovna bych netvrdil, že to jsou "klumpy", opravdu "klump sestavy" vypadají totiž ještě o pár stupňů hůř. Tohle neurazí, ale taky to není žádný super stroj, o ceně nemluvě..