Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neúplný název dokumentů při zálohování na cd disky

Setkal se někdo z vás s tímto problémem u Windows XP? Co za to může - software nebo hardware - např. samotná mechanika? Dá se nějak nastavit, aby při zálohování na disk CD byly zálohovány celé 170 znakové názvy např. obrázků (fotek)?, a ne jen 60 znaků? Při zálohování na jiný pevný disk jsou názvy celé, na CD je jen 60 znaků - proč? Mám vcelku dlouhé názvy u některých fotek a při zálohování na CD o ně příjdu. Je jasné, že jednoduché řešení je - zálohovat na např. externí pevný disk, ale jsem jenom zvědavá, proč se toto děje u CD.
Jana S.

Též zálohuji dlouhé cesty a názvy... můj problém řeší použití souborového systému ISO9660:1999 který nemá omezení hloubky vnořených adresářů a umožňuje název souboru až 207 zn. dlouhý. K tomu samozřejmě Joliet.

Takto vypálené CD (mám Nero 6.6.x.x) nemusí být čitelné pod w9x dos a blabla, pod XP bezprobl.

prostě zbožňuji cesty souboru jako

Peter Iljitsch Tschaikowsky - Symphony No. 5, Ouverture The Storm\01-Symphony no. 5 in E minor, Op. 64 - 1 Andante Allegro con anima-Symphnies Nos. 5 & 6 'Pathéthique' (CD 1,2).flac

:)