Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kolik průchodu nechat udělat Memtestem?

Ahoj,

po prvním průchodu Memtestem se objeví hláška:Pass ok, no errors, přes esc to reset...
Stačí jeden průchod a je jistota, že paměť je OK.
Kolik se doporučuje průchodů?
Vím, že se říká, nechat běžet přes noc, ale to se mi zdá zbytečně moc dlouho. V případě testování 512MB paměti to je mnohem víc průchodů než při testování třeba 8GB.

Děkuji za odpovědi.
Když jsou paměti ve stavu, kdy vyskočí chyba například až po těch 11hodinách, tak to se systém chová u takového PC jak? Že jede třeba jeden den dobře a další den se objevují problémy, když zrovna dojde k chybě v paměti?