Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 625..... Windows Phone 8

Zdravím, chcel by som počuť vaše názory,skúsenosti pripomienky s týmto mobilom Nokia Lumia 625. Rozmýšlam o jeho kúpe ale nepoznám nikoho z okolia kto by tento mobil vlastnil.

Aké sú hlavné rozdiely medzi Windows Phone 8 a Android-om?

Ďakujem

hlavní rozdíl je OS. Android je OS na hraní, zkoušení atp. WP8 je spíše OS, který funguje jedním konkrétním způsobem (který se ti může ale taky nemusí líbit), za to dostaneš rychlý a odladěný systém.