Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční os

Prosím chtěl bych poradit. Já mám PC běžící na Win XP a přidával jsem tam disk a na tom disku byl Win 2000 a ten se spustil a nechtěl reagovat. Tak jsem restartoval PC a odpojil disk a teď se mi nechce XP spustit ani s CD v mechanice. Prosím poraďte mi já ten počítač mám moc rád a nechci oněj přijít.

odpoj ho a pripoj na ten kábel čo bol 2K a nastav jumper vedľa konektora napájania na "cable select" ako je na obrázku http://www.donordrives.com/media/catalog/product/c ache/1/image/800x800/1e5c5434d0f6c79c3d4b24d989016 520/s/c/scanitto_2012-12-24_015.jpg

kábel z CD-rom odpoj a zapni. Nejaká zmena v BIOSe ?

predpokladám, že si všetky "operácie pripájania/odpájania" do teraz robil pri vypnutom PC..