Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu

Jelikož jsem takové jelito, že jsem schopný ztratit telefon při vystupování z auta. Potřebuju se vás zde zeptat na váš názor co se týče výběru nového telefonu. Jsem stále nerozhodný mezi těmito : http://www.alza.cz/prestigio-multiphone-7600-duo-d 530585.htm a -----------------------> http://www.alza.cz/prestigio-multiphone-pap7500-ce rny-d604008.htm . Pokud budete s jedním souhlasit více prosím vás o zdůvodnění rsp. jakou má výhodu oproti druhému.

... Když jseš takové jelito že ztratíš telefon při vystupování z auta tak si kup levný telefon.
Kup si ještě dražší aby ho mohl zloděj lépe prodat. To jezdíš s kalhotami upnutými jak nějaká slečinka nebo co. Nebo snad jezdíš v lowrideru že máš kalhoty tak dole. Kup si brašničku a pověs si ji kolem krku.
Naco nám tady ukazuješ dva různé telefony a přitom nám sděluješ fakt že jsi jelito co si neumí pohlídat telefon a ptáš se na názor.
Neudal si ani důvod naco chceš telefon co od něj očekáváš a proč sis vybral zrovna tyhle dva.

Na určování co je pro mne levné a co ne na to máte více než dost času. Mimo to ke ztrátě došlo díky našemu starému známému volání za volantem, kdy jsem telefon jaksi "zapoměl" v klíně a při vystupování gumový obal odvedl svou práci a zabránil zničení telefonu ovšem udělal to tak tiše, že jsem to ani nepoznamenal. Navíc to, že byl ztracen při vystupování z auta mělo být i vodítko (pro chytré) a mělo ukázat, že velký rsp. '6tkový' telefon by byl daleko přehlednější pro mne. Co se týče "proč" jsem si vybral zrovna tyto dva. Znám už firmu Prestigo nějakou dobu, poměr cena/výkon, a samozřejmě známí, kteří telefony od firmy vlastní a inspirovali mě pro výběr těchto dvou. Ještě dodám, že bude určen pro čtecí aplikace (adobe reader) a nějakou tu hru na volnou chvilku přesněji : Kingdom rush a jemu podobné.

Navíc to, že byl ztracen při vystupování z auta mělo být i vodítko (pro chytré)

někdo chytrý by neztratil telefon. Obvykle když vystupuji z auta tak si zkontroluji co si beru sebou 3 základní věci doklady klíče telefon. Adobe reader zvládne kdejaký telefon i pod 4 tisíce a kingdom rush tak samo. Když se vám líbí "6tkovy" telefon tak si ho kupte a nedbejte na názor ostatních. K tomu aby jste zajistil telefon proti ztracení stačí i věc za 50 korun od vietnamců (poutko) nebo handsfree aby jste ho nemusel schovávat před policií když projíždí kolem.

A k věci radši bych si vzal ten který doporučují všichni ostatní zde kvůli tomu že má menší displej (nemám rád příliš velké displeje do ruky (je to pomalu jak tablet).
Má 2 Gb ram což je Imho lepší než Rom a 1 gb ram. Větší pamět + zdarma dalších 16 Gb
Až na to že ten 7600 má dualsim což je jeho asi jedna výhoda oproti PAP7500