Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta a monitor

Zdravím, měl bych dotaz.
Zapojil jsem novou grafickou kartu a nereague monitor. Tak jsem to zkusil vypojit a vůbec nereaguje monitor, klávesnice(podle kontrolek CAPS, NUM, A SCROLL) a ani myš nesvítí. Nevíte čím by to mohlo být?
Děkuji Ozzy...

PS: Pro ty "rádce" co se ptají na blbosti - ano vše je zapojené jako v původním vztavu.
PPS: Děkuji za každou užitečnou radu vedoucí k opravení tohoto problému.

Pro ty "rádce" co se ptají na blbosti

Pravda, někteří jsou tak oprsklí, že chtějí vědět takové nepodstatné udaje, jako kterou kartu, do jaké desky a co to napájí = zdroj.
Takže počkej až si to některý nerádce vydedukuje třeba z kávové sedliny a potom bude rada možná 100%.