Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor i5

Zdravim,

chtel bych se zeptat, ktery procak I5 je nejlepsi na hrani? Jen tak pro pruzkum.

- Je lepsi procak nez 4670K (i5) ?
- Je nejaky procesor, ktery se vyrovna i7ckam? (i5)
- jakykoliv

Tu práci jsem si dal rád. A to pro varování ostatním, že se vámi už zabývali a vy si jejich snahy vůbec nepovažujete, ale naopak!
Vše potřebné informace byly poskytnuty, některými, jako M-Pol a Eessencia i osobně i přes poštu. Protože vás rady dosud neuspokojily, budete muset prudit, pardon, hledat jinde...

Nemíním taktovat a používám "nízké" rozlišení (1280*1024).
Moje kombinace je i5-3570 + nV-770 a věřím, že mi pro hraní všech mých her na max. nastavení několik let vydrží ;-)
(AAA hry nekupuju za plnou cenu, jakmile vyjdou, klidně si 2 roky počkám)