Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Revize Core2 Duo E6300

Ahoj,
kdysi jsem četl v computeru, že budou na trhu nové revize Core2 Duo E6300, na kterých budou opravnexy nějaké chyby a mají být lépe taktovatelné. Chtěl bych se zeptat na označení této nové revize a jesli se už prodává ? :) Díky

Revizi zjistíš pomocí programu CPU-Z.
Současná revize Core 2 Duo je B2 (CPUID 6F6h). Na trh má (měla) přijít aktualizovaná revize B3 (CPUID 6F7h), která opravuje některé chyby, taky měla mít i lepší možnosti přetaktování. Nová revize měla být dostupná už od listopadu v nově uvedeném čtyřjádrovém Core 2 Quad, a postupně nahradí i současnou verzi Core 2 Duo.