
Windows 7 potíže
Zdravím všechny, mám takovej zvláštní problém při zapnutí exploreru nejde rolovat myši, při zapnutí chromu když chci přepínat mezi panely tak po kliknutí na nový panel se místo zobrazení zavře, mozilla funguje v pohodě. Když chci na ploše přesouvat soubory složky anebo obrázky pomocí myší - klik levým a přesunout tak se to nepřesune. Když mám otevřene nějaké okno a chci ho zavřít přes křížek tak to nejde, musím kliknout na ikonu na panelu nástroju a zavřít. Dál jsem zjistil ještě problém při výběru například otevřu bazoš a jak je výběr všechny rubriky kliknu na šipku otevřou se mi rubriky, ale nejde na ždnout kliknout myši pouze šípkami na klávesnici.
Když jsem přeinstaloval noťas přestalo to ale časem to zase začalo - neinstaloval jsem žádne programy prostě se to jednoho dne objevilo.
Netušíte někdo prosím jak tyto problémy odstranit?
Předem díky.
nejdřív bych odviroval, odspywaroval a vykopal nesmyslné doplňky z prohlížečů.
eset, spyware terminator, spybot search and destroy, ccleaner všechno jsme čistil a nic nepomáha. Doplňky jsem neinstaloval žádné.
Aha. A pak se divíš, že Windows nefunguje. Tak sis ho neměl zavirovat...
??? Nejsem si vědom žebych ho nějak zaviroval
A tak co jsi teda čistil, když to nebylo zavirovaný?
Myslel jse tím že jsem to kontroloval popocí těch programu co jsem vypsal.
to všechno používáš? podle toho popisu máš ty windows totálně rozesrané.
zachraň data a nainstaluj to znovu.
Běžně používám jen eset a terminatora ale teď jsem zkoušel cleanerem vyčistit a spybot jestli něco nenajde.
Zajímalo by mě co ty windowsy tak rozhodilo
spíš se ptej kdo.
nefungují ti nějaké prohlížeče, ale o kontrole doplňků nepíšeš ani slovo.
ani o kontrole nesmyslů, které si necháváš automaticky spouštět po startu.
takže to můžeš přeinstalovat znovu, nějakou dobu to zas bude fungovat.