Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zvukovky pro Win 8, 32 bit

Prosim ty zkusene, co opravdu vi, jak poradit, mam zakladni desku M2N-CM DVI a zvukovka tam jeVIA Audio Driver v6.0.1.1420 for Windows Vista 32bit/vista 64bit(WHQL), bohuzel tenhle driver nevezmou Win8 a novejsi neni... Nevite nekdo jak na to? Nefunguje ani funkce kompatibility, grafika jede v poho, vsechno taky, grafika je NVidia GeForce 7025/630a . Zelene carky v ukazateli zvuku SPDIF mi litaji,jen zvuk nejde ze zdirek.. Jeste tam mam nejake zvukove zarizeni USB s spravci,ale to bude asi ten predni panylek, na nem je jen zeleny vystup a ruzovy vstup... Zadnich zdirek je 6, zkousel jsem cernou, kterou mi to ukazuje a zelenou, nic a nic,,,Jo mikrofon,kdyz se mluvi,tak taky poskakuji carky na stupnici,ale jestli jde skutecne zvuk,tezko posoudit,kdyz to nemuzu zkontrolovat... Prosim, prosim, nevite opravdu nekdo co s tim ????

Chjooo, nekteri neumi cist... Zrovna o tyhle rady jsem nestal... Hledat na Googlu uz umi i straenky a miminka... A kdo se mota v IT,ale opravdu mota, vi kde je problem... Ovladace a Asus a jeho firemni politika,nevydavat ovladace pro nove OS... U vseho... Bohuzel... Takze dik za pripitomelou radu, ja se ptal spis, na to,jestli nekdo neumi si ten stavajici ovladac, co je psany pro Visty prepsat, uz je to mezitim vyreseno... A co se tyka konstatovani,ze na Win8 nic nefunguje..... No ja ti nebranim,ani nevyvracim, s klidem uzivej Win 95, nebo muzes i DOS,ale to chce uz umet, ne jen klikat :-) Diky za radu a pekny den :-)

Kdyz mysli,tak si nainstaluj pro me za me treba Visty :-) Nebo posouvej kulicky na pocitadle... Abych pravdu rekl,je mi to fuk... Ostatne tyhle kecy se vyroji skro vzdy s novym OS, otazka je, proc tedy stezovatele nejedou na Androidu ??? Nebo nemaji DOS ?? :-) Nebo je to neochota, zkostantelost menit sve navyky ???? Jinak Win8 stojim si za svym, panove jede i na uplne historickych strojich, kde Vista a Win 7 jsou bezradne... Jen problemy s kompatibilitou ovladacu, ale vse se da resit